Friday, May 15, 2009

Niezły kawałek muzyki

This post will be in Polish but don't worry it won't be about Java or technology at all. Anyway, if you want to listen to some really good music (one of the artist - Piotr Czerski - is my friend from university and some really wasting parties ;) visit this website: http://towary.art.pl.

Mam nadzieję, że Groszek się nie obrazi jeśli skopiuję post z jego bloga - nic lepszego i tak nie wymyślę na temat nowiuteńkiej płyty grupy "Towary Zastępcze" pt. "Dolne Miasto" bo o tym będzie ten wpis. Przesłuchałem tę płytę już dzisiaj dwa razy i jestem bardzo kontent.

A oto co do powiedzenia ma na temat płyty Groszek (ze wszystkim się w stu procentach zgadzam):

Na płytę składa się dwanaście zaśpiewanych wierszy, opowiadających strzępy tragicznej historii dziewczyny z Grand Hotelu. Szczególną uwagę zwraca strona internetowa towary.art.pl promująca album, na której możemy wcielić się w rolę detektywa prowadzącego śledztwo. Oglądając kolejne fragmenty video i podążając właściwym tropem, z pewnością uda nam się zdobyć odpowiedzi na trzy pytania, co pozwoli ściągnąć album w formacie mp3 za darmo z sieci. Wytrwali mogą również odnaleźć prawdziwego mordercę i dotrzeć do kolejnych bonusów.

Album dostępny jest również w bardziej namacalnej postaci. W atrakcyjnej cenie można nabyć akta sprawy, w których jednym z dowodów jest płyta. Doskonały pomysł na nietuzinkowy prezent i wsparcie twórczości artystów. Gorąco polecam!


Ja też polecam - kawał dobrej roboty i muzyki!

No comments: